Kariéra

GLYCONA s.r.o. hledá do svého týmu posily na tyto pozice:

Juniorní asistent/ka s přesahem do logistiky

Popis pozice:

Do našeho týmu v Logistiky hledáme dynamickou a zodpovědnou osobu na pozici Juniorní asistent/ka s přesahem do logistiky. Ideální kandidát/ka bude poskytovat podporu vedení i celému týmu, a zároveň se zapojí do logistických procesů. Tato role nabízí skvělou příležitost pro profesní růst a rozvoj v oblasti logistiky.

Hlavní odpovědnosti:

  • Asistence vedení společnosti i ostatním kolegům.
  • Zajištění hladkého chodu kanceláře, včetně objednávek kancelářského zboží a potravin.
  • Péče o návštěvy a zajištění komfortního prostředí pro hosty.
  • Správa výjezdových karet a komunikace s dopravci.
  • Administrativní podpora, včetně vyplňování a správy dokumentů.
  • Příležitostné vyřizování pošty mimo kancelář.
  • Spolupráce s týmem logistiky a aktivní účast na logistických procesech.

Požadavky:

  • Anglický jazyk – schopnost komunikovat v angličtině nebo němčině je podmínkou (pokročilá úroveň).
  • Schopnost pracovat samostatně a zároveň být týmovým hráčem.
  • Výborné komunikační dovednosti a ochota pomáhat ostatním.
  • Flexibilita a schopnost rychle se přizpůsobit různým situacím.
  • Ochota naučit se nové dovednosti a rozvíjet se v oblasti logistiky.
  • Praxe na podobné pozici je výhodou, ale ne podmínkou.

Nabízíme:

  • Pravidelné bonusy a možnost zvýšení platu po zapracování.
  • Možnost osobního a profesního rozvoje v dynamické firmě.
  • Práce v příjemném prostředí s přátelským týmem.
  • Příležitost získat zkušenosti a růst v oblasti logistiky.
  • Podpora kolegů a vedení.

Jak se přihlásit: Máte-li zájem o tuto pozici a splňujete požadavky, zašlete svůj životopis a motivační dopis na email: prilucikova@glycona.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle: +420 725 363 654.

Těšíme se na Vaše přihlášky!